Burda Rudolf (Mladá Boleslav 1973)
Rapid Abyssus
Sklo křišťálové, vrstvené, foukané a broušené, signováno a datováno Burda R. 2017, délka 61 cm (Zí)
Dílo pochází z ateliéru autora.
Rudolf Burda je absolventem SUPŠ v Turnově. Po absolvování uměleckých stáží v USA založil roku 1993 Rudolf Burda Studio. Jeho tvorba je charakteristická jednoduchými formami a sklonem k minimalismu. Nejčastěji pracuje technikou foukaného přejímaného skla, které někdy kombinuje s ocelí. Vedle ateliérové tvorby vytváří i rozměrné realizace do architektury.
12.10.2017 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Rapid Abyssus
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 12.10.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Dancing House Gallery, Jiráskovo náměstí 6, Prague 2 |
Prohlídka: | 02.10. - 11.10.2017 |
Ukázat výsledky aukce
- Konvolut: Persischer Helm und Armschiene,
- Feldbinde für Angehörige der ungarischen Revolution 1848/49,
- 4 Schnüre Kulturperlen
- Überbreite Kommode, Süddeutsch/Österreichisch, Mitte 18. Jh
- Elisabeth Höfer-Kelling, Akkordeonspieler, Modellnummer: 1656, Entwurf: 1935, Ausführung: Porzellanfabrik Rosenthal, Selb, 1935-1956